Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
stosuj moja zasade w necie.....MASKOWANIE-POZORACJA-OBSERWACJA i tyle....bądź chwiejny jak flaga na wietrze......buhahahahaha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotras72 napisał:
stosuj moja zasade w necie.....MASKOWANIE-POZORACJA-OBSERWACJA i tyle....bądź chwiejny jak flaga na wietrze......buhahahahaha

tego sie trzeba trzymac bo Cie inaczej zajebia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja wiem czy zajebia?`szczerze to mnie ciezko zajebać-taka krzyżówka qrwy z mułem...A jak widze co sie swici to zlewam...Jestem zbyt wielka "gwiazda internetu" aby sie przejmować zagadnieniami/pyskówkami jak tu opisywane tudzież przytykami....Mam swoje zdanie i sie go trzymam;a ze dzis mam takie-a jutro inne....No cóz,kobieta zmienna jest
Krzys-nie warto
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotras72 napisał:
ja wiem czy zajebia?`szczerze to mnie ciezko zajebać-taka krzyżówka qrwy z mułem...A jak widze co sie swici to zlewam...Jestem zbyt wielka "gwiazda internetu" aby sie przejmować zagadnieniami/pyskówkami jak tu opisywane tudzież przytykami....Mam swoje zdanie i sie go trzymam;a ze dzis mam takie-a jutro inne....No cóz,kobieta zmienna jest
Krzys-nie warto


spoko luz jak Ryba w Kilerze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no...to wołaj czarnego i walniemy po kielichu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotras72 napisał:
no...to wołaj czarnego i walniemy po kielichu juz wolam juz wolam czekaj !
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
teraz jak potrzebny to go wcielo!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Byznessssssssss zapewne,hehe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
znajdzie sie !

no to kiedy i gdzie kolek dojedzie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
OFFICIAL POLISH DRINKING TEAM czeka....nie widze problemu,Belgia,Holandia....
Zgłoś wpis


Bliżej nas